Nauja
parduotuvė: NaturaSanat.lt

Visit our
new shop: NaturaSanat.com


Apie mus

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Projektas „Natura Sanat“ sukurtas 2002 metais, siekiant skleisti žinias apie natūraliąją mediciną. Esame britų bendrovės „Andean Medicine Centre" atstovais, turintis teisę naudotis firmos moksline ir praktine patirtimi ir įgalioti skleisti informaciją apie Andų fitoterapiją. Būtent dėka „Natura Sanat“ Vilcacora, Sangre de drago, Maca ir kitos Andų žolelės tapo žinomos ir sėkmingai vartojamos Lietuvoje.

 

Be Andų medicinos centro, bendradarbiaujame su gerą reputaciją užsitarnavusiu partneriu –„A-Z Medica” – unikalių aukštos kokybės produktų gamintoju. Be minėtos produkcijos, tiek mūsų internetinėje prekyvietėje, tiek specializuotoje parduotuvėje "GAMTOS DOVANOS SVEIKATAI" esančioje Vilniuje, T. Kosciuškos g. 17, Jus rasite puikios kokybės arbatų, vandens ir oro jonizatorių ir kt.

 

Besidomintiems viršsvorio problematika, siūlome apsilankyti mūsų tinklalapyje www.lieknejimas.lt.

 

Interneto puslapyje pateikta visapusės informacijos apie svarbiausias mūsų veiklos sritis. Jei Jūsų susidomėjimas šia tema būtų didesnis ir interneto svetainėjė pateiktos medžiagos nepakaktų, mielai suteiksime Jums papildomos informacijos.

 

Prašom dažniau lankytis mūsų interneto puslapiuose, kur Jūs visada esate laukiami svečiai.

 

Vilcacoros šalis