NEMOKAMAS PRISTATYMAS kurjeriu Lietuvoje PERKANT UŽ 200 Lt ir daugiau. INFOLINIJA: (8-5) 216 0826

Čiavanprašas 500 g

Čiavanprašas 500 g

Natūralus maisto produktas, pagal tradicinį Ajurvedos receptą pagamintas iš daugiau kaip 49 žolelių, vaisių ir prieskonių.

Smulkiau


39,32Lt su PVM

00004693

Premijų sistema Pirkdami šią prekę galite gauti iki 3 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 3 taškų kurį (-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,03Lt.


Čiavanprašas - pats žymiausias natūralus vitaminų šaltinis ir ajurvedinis stiprintojas (tonikas), palaikantis sveikatą ir energiją. Naudoti Čiavanprašą ypač aktualu šiuolaikiniam įvairių stresų veikiamam žmogui.
 
Čiavanprašas - tai natūralus maisto produktas, pagal tradicinį Ajurvedos receptą pagamintas iš daugiau kaip 49 žolelių, vaisių ir prieskonių. Mišinio pagrindą sudaro vienas seniausių žemėje žinomų vaisių amla (Indiškas agrastas), kuris yra turtingiausias vitamino C šaltins. Pagrindinės Čiavanprašo sudedamosios dalys: - amla (Emblika officinalis) - tradiciškai pripažintas antioksidantas ir imuno-stimuliatorius, karkatshringi (Pistacia integerrima) - padeda apsaugoti kepenis, pippali (Piper longum) - padedanti virškinimui, vidarikand (Dioskorea bulbifera) - padeda normalizuoti medžiagų apykaitą, bala (Sida cordifolia) - padededa normalizuoti medžiagų apykaitą, kontroliuoti stresą. Atidarius naują indelį matyti blizgi plėvelė - tai sidabro sluoksnis. Deja, Europos Sąjungoje sidabro naudoti konservavimui negalima, tad į šiai rinkai skirtą čiavanprašą gamintojas deda kalio sorbatą (E 202).
 
Čiavanprašą rekomenduojama vartoti po arbatinį šaukštelį prieš pusryčius ir prieš miegą. Galima vartoti kaip gėrimą, ištirpdžius jį vandenyje, arba tepti ant duonos. Geriausia gerti ištirpdžius stiklinėje šilto pieno, nes taip organizmas jį lengviausiai įsisavina.

Klientų komentarų kol kas nėra.

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00Lt
Viso 0,00Lt

Pirkti

Bookmark and Share